Dominikańskie Studium Filozofii i Teologii

Dominikańskie Studium Filozofii i Teologii (DSFT) jest inicjatywą wykładowców Kolegium Filozoficzno-Teologicznego Polskiej Prowincji Dominikanów, jednej z najstarszych szkół teologicznych w Krakowie. Powstało, ponieważ bracia dostrzegli wyraźną potrzebę edukacji w zakresie podstaw filozoficznych i teologicznych. Za pomocą nowoczesnych projektów, skierowanych przede wszystkim do ludzi świeckich, Studium szuka odpowiedzi na pytania najważniejsze.

W ramach Studium każdego roku ponad 400 osób uczestniczy (w formie stacjonarnej i online) w wykładach z teologii i filozofii. Wykładowcami Studium są zarówno świeccy, jak i duchowni, dominikanie i osoby spoza Zakonu, w dużej części związani z Kolegium w Krakowie. Oprócz wykładów Studium wydaje publikacje książkowe, prowadzi redakcję strony internetowej Szkoła Teologii i wspiera projekty o zbieżnych z celach, np. Pismo Braci Studentów Teofil.

Zainteresowaliśmy Cię? Dowiedz się więcej o programie DSFT i zapisach na stronie internetowej oraz śledź media społecznościowe:

Wesprzyj nas!

Zobacz, jak możesz nas wesprzeć i dowiedz się, co dzięki temu zrobimy.

ul. Stolarska 12

31-043 Kraków

[email protected]